Demo Drop Down Responsive Menu with CSS/jQuery

NOVÉ TRENDY

LADY FIT CLUB poskytuje aj doplnkové služby, ako je možnosť využívania vibračnej plošiny DKN Xg10. Vibračná plošina Série X Vám poskytne nielen možnosť kompletného tréningu so zlepšením celkového zdravotného stavu, ale aj ďalšie bonusy v podobe hladšej pleti, správneho držania tela a celkovo lepší výzor. Je to rýchle, efektívne a s dlhodobými účinkami. Hormonálnu odpoveď organizmu v podobe zvýšenia produkcie rastového hormónu (HGH) vedie tiež k rýchlejšej regenerácii poškodených buniek a umožňuje tak skoré zotavenie. Hladina stresového hormónu kortizolu sa významne znižuje, takže sa po tréningu na vibračnej doske DNK budete cítiť príjemne a uvoľnene.

V priestoroch kardio zóny vám ponúkame zariadenie Body-Space InfraRed, ktoré Vám zabezpečí krásu tela bez bolesti, cielené spaľovanie tukov, o dstránenie celulitídy, formovanie postavy, aktiváciu krvného obehu a lymfatického systému, vyhladenie a spevnenie pokožky, zlepšenie fyzickej kondície a viditeľný úspech už po 10 aplikáciách.

Na recepcii fitness centra ponúkame nealkoholické nápoje, miešané iontové a energetické nápoje, energetické a proteínové tyčinky a ostatný doplnkový tovar.